O firmieO firmie

Marka BRIKS funkcjonuje od 2009r. Początki wówczas firmy jednoosobowej skupiały się na dystrybucji i imporcie drabin oraz rusztowań i sprzedaży ich pod własną marką.

Biorąc pod uwagę stały rozwój firmy oraz wychodząc na przeciw klientom w 2013r z dystrybucji firma powoli była przekształcana w zakład produkcyjny. Jeden z bardziej nowoczesnych parków maszynowych w Europie pozwolił nam na produkcję solidnych i bezpiecznych drabin wykonywanych zgodnie z normami Europejskimi.

W roku 2014 powierzchnia produkcyjna i magazynowa firmy została powiększona , pojawiły się kolejne nowe maszyny , które zwiększyły możliwości produkcyjne oraz jeszcze bardziej podniosły jakość wyrobów.

W 2015r firma poszerzyła swój asortyment o drabiny ewakuacyjne , rusztowania drabinowe przejezdne oraz konstrukcje aluminiowe spawane wykonywane na indywidualne zamówienie.

W 2016r zwiększyliśmy powierzchnię produkcyjną oraz wdrażamy nowoczesny system projektowania konstrukcji na specjalne zamówienie.

W 2017r firma rozpoczęła produkcję drabin domowych, drabin sadowniczych oraz podestów roboczych.

Sprawdź ceny w naszym sklepie - z pewnością się nie zawiedziesz

Potrzebne Ci tanie drabiny aluminiowe? Doskonale trafiłeś - w naszym sklepie znajdziesz najlepszy towar w korzystnej cenie. Dokładamy wszelkich starań, by wprowadzać najnowsze rozwiązania technologiczne w atrakcyjnych cenach. Stale się rozwijamy i powiększamy zakres asortymentu, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie w naszej ofercie.

Nasze tanie drabiny aluminiowe są jednocześnie produktami o wysokiej jakości

Wychodzimy z założenia, że tanie drabiny aluminiowe również mogą być niezawodne i stabilne, dlatego produkujemy modele bezpieczne i stabilne. Jednocześnie dbamy o to, by ceny były odpowiednie przede wszystkim dla naszych klientów, dlatego oferta jest bogata w atrakcyjne oferty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl